Ons team

Het hele AFTER’S COOL team werkt vanuit liefde voor de leerlingen, is ontzettend positief en is altijd bereid een stap extra te zetten voor leerlingen, ouders en de scholen waarmee we samenwerken.

Sinds juni 2021 mogen wij onszelf een Great Place to Work noemen en daar zijn wij ontzettend trots op. AFTER’S COOL behoort bij de top 5 Beste Werkgevers van het jaar 2022 in de categorie large. We vinden het heel belangrijk en werken er met elkaar hard voor dat iedereen zich thuis voelt bij AFTER’S COOL. Daarbij is vertrouwen absoluut de basis!

Ana Possel
Ana Possel

Financieel medewerker

Anne Verhoeven
Anne Verhoeven MA

Vestigingscoördinator Libanon Lyceum

Annelein van Waardenburg
Annelein van Waardenburg MSc

Coördinator scholen en beleidsmedewerker kwaliteit

Annelot Lodder
Annelot Lodder LLM

Projectcoördinator

Annika Kruithof
Annika Kruithof MSc

Remedial teacher

Ariana Stocker
Ariana Stocker BBA

HR coördinator

Aron Dijkstra
Aron Dijkstra BFA

Adviseur Leren leren en begeleiding

Birthe Suurbeek
Birthe Suurbeek BSc

Vestigingscoördinator Amsterdam-Oost

Carlijn Visscher
Carlijn Visscher BSW

Projectcoördinator

Celine Dreschler-Foekens
Celine Dreschler-Foekens BSc

Vestigingscoördinator Oegstgeest

Charlotte de Prez
Charlotte de Prez

Vestigingscoördinator Benoordenhout

Chilot van Slooten
Chilot van Slooten BEd

Vestigingscoördinator Cygnus Gymnasium

Christie Niemel
Christie Niemel BComn

Marketing & communicatie

Claire van Egmond
Claire van Egmond

Projectcoördinator

Danique Jansen
Danique Jansen MSc

Remedial teacher

Daphne Wolsink
Daphne Wolsink MSc

Remedial teacher

Debbie van Wijchen
Debbie van Wijchen BSc

Remedial teacher

Demi Koeleman
Demi Koeleman BSc

Vestigingscoördinator HCR

Dianne ten Heuw
Dianne ten Heuw MEd EN

Remedial teacher

Eefje Hupe
Eefje Hupe BA

Administratief medewerker

Eline van den Berg
Eline van den Berg

Assistent coördinator Cygnus Gymnasium

Emilie Kasteleijn
Emilie Kasteleijn

Leerlingcoach

Emmy van Rooyen
Drs. Emmy van Rooyen

Directeur

Fay Strieder
Fay Strieder MA

Assistent coördinator Kralingen

Femke de Groot
Femke de Groot

Vestigingscoördinator Maerlant-Lyceum (interim)

Femke Yska
Femke Yska MSc

Remedial teacher en coördinator Zomerschool

Fleur Lagerweij
Fleur Lagerweij BA

Remedial teacher

Fleur van Biezen
Fleur van Biezen

Assistent coördinator Amsterdam-Oost

Frederieke Scheenstra
Frederieke Scheenstra

Assistent coördinator Amsterdam-Oost

Hannah Hoogstra
Hannah Hoogstra

Projectcoördinator

Hannes Messemaeckers van de Graaff
Hannes Messemaeckers van de Graaff BSc

Vestigingscoördinator Gymnasium Haganum

Indra Bout
Indra Bout MSc

Vestigingscoördinator Kralingen I & II - Adamshofstraat

Isabella van der Toorn-Klootwijk
Isabella van der Toorn-Klootwijk BEd.

Coördinator scholenprojecten PO

Jana van der Hoek
Jana van der Hoek

Vestigingscoördinator Sg Spieringshoek

Janine Oudgenoeg
Janine Oudgenoeg

Remedial teacher

Janny van der Horst
Drs. Janny van der Horst

Remedial teacher | Coördinator RT & scholenprojecten PO

Jeanine Otte-Boot
Jeanine Otte-Boot MSc

Orthopedagoog en coördinator diagnostiek

Jente Harmsen
Jente Harmsen MSc

Vestigingscoördinator Haarlem-Zuid en leerlingcoach

Jikke Jonk
Jikke Jonk

Assistent coördinator Hillegersberg- Straatweg

Jildou Leffring
Jildou Leffring

Assistent coördinator Oegstgeest

Jiske Kosian
Jiske Kosian MA

Projectcoördinator

Johannes van Eijk
Johannes van Eijk MSc

Manager back-office, AO, ICT

Joychinta Leine
Joychinta Leine MSc

Remedial teacher

Judith Blaauw
Judith Blaauw MA

Directeur

Judith Smeenk
Judith Smeenk MSc

Remedial teacher en orthopedagoog

Juliette van Nuss
Juliette van Nuss

Projectcoördinator

Karin van Hoek-Ramakers
Karin van Hoek-Ramakers

Leerlingcoach

Karola van Rooyen
Karola van Rooyen

Grafisch vormgever

Kelly Ann Brick
MSc Kelly Ann Brick

Inwerkcoach

Kim Uppenkamp
Kim Uppenkamp

Projectcoördinator

Laura Bruins
Laura Bruins MA/MSc

Consultant nieuwe scholensamenwerkingen VO

Leonie van Zanten
Leonie van Zanten

Administratief medewerker

Lise Viveen
Lise Viveen MSc

Projectcoördinator

Luca Achterhof
Luca Achterhof

Projectcoördinator

Mai Janssen
Mai Janssen MSc

Specialist leerlingbegeleiding

Marieke Suurenbroek
drs. Marieke Suurenbroek

Marketing & communicatie

Marieke van Pelt
Marieke van Pelt BSc

Assistent coördinator Rudolf Steiner College

Megan van der Graaf
Megan van der Graaf

Junior Projectcoördinator

Megan van der Staak
Megan van der Staak MA, MSc

Adviseur aanvullend onderwijs

Merel Kester
Merel Kester BSc

Assistent coördinator Erasmiaans Gymnasium

Mikki Frissen
Mikki Frissen

Projectcoördinator

Milou Bol
Milou Bol MSc

Coördinator rooster en begeleidersteams

Myrthe van Beek
Myrthe van Beek BSc

Orthopedagoog i.o.

Naomi Brant
Naomi Brant

Remedial teacher

Nelleke Vierdag-Keuper
Nelleke Vierdag-Keuper MSc

HR Coördinator

Nika Boekwijt
Nika Boekwijt

Projectcoördinator

Noa Gort
Noa Gort

Assistent coördinator Maerlant-Lyceum

Noa Maaskant
Noa Maaskant BSc

Assistent coördinator Libanon Lyceum

Norina Trouw-Vermaak
Norina Trouw-Vermaak MSc

Specialist HR & Opleiding

Prishella Ramawadhdoebe
Prishella Ramawadhdoebe LL.M

Vestigingscoördinator VCL

Remco de Ruyter
Remco de Ruyter LLB

Assistent coördinator Benoordenhout

Rens Jonk
Rens Jonk MSc

Remedial teacher en orthopedagoog

Ria den Arend
Ria den Arend

Remedial teacher

Rianne Mallee
Rianne Mallee MEd SEN

Remedial teacher

Robin Geerts
Robin Geerts MSc

Adviseur aanvullend onderwijs

Rosalie van der Gaag
Rosalie van der Gaag

Assistent coördinator zondag Kralingen

Sabine Witteman
Sabine Witteman MSc

Remedial teacher

Sacha Isaacs
Sacha Isaacs MA

Vestigingscoördinator RML

Sheila van Rijn
Sheila van Rijn BA

Leerlingcoach

Simone Kraan
Simone Kraan BComn

Vestigingscoördinator Hillegersberg-Limoandefabriek

Sophie Dijkxhoorn
Sophie Dijkxhoorn BSc

Vestigingscoördinator Stanislascollege Pijnacker

Sophie van Voskuilen
Sophie van Voskuilen

Vestigingscoördinator Erasmiaans Gymnasium

Taja van der Does
Taja van der Does BA

Projectcoördinator

Tess Niessen
Tess Niessen BSc

Projectcoördinator

Tessa Spiering
Tessa Spiering Msc

Vestigingscoördinator Rudolf Steiner College

Thomas Borstlap
Thomas Borstlap MSc

Vestigingscoördinator Scheveningen

Thomas van Steenbergen
Thomas van Steenbergen MA

Vestigingscoördinator Oostzeedijk Beneden

Thorwald Letzer
Thorwald Letzer

Directeur

Til Wennekers
Til Wennekers

Remedial teacher

Tineke van der Linden
Tineke van der Linden

Remedial teacher

Vestigingscoördinator Delft
Vestigingscoördinator Delft

Victor Hupe
Victor Hupe MSc

Vestigingscoördinator Wassenaar

Virginia Noordegraaf
Virginia Noordegraaf MSc

Coach

Wietske Tolsma
Wietske Tolsma

Assistent coördinator Rudolf Steiner College

Wilco Jacobs
Wilco Jacobs

Vestigingscoördinator ADO Den Haag

Willem Berg
Willem Berg

Projectcoördinator

Willemien Reddingius
Willemien Reddingius

Assistent coördinator RML

Yoëlle Kruijswijk
Yoëlle Kruijswijk

Assistent coördinator Kralingen